KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776074
nr 1477 6074
Gösta Bohm
(1890-1981), Sverige
Komposition. Signerad, daterad 1973. Blandteknik, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x58 cm
Gösta Bohm, svensk målare född 1890, död 1981.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:11:42
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr